Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

W swojej pracy zawsze kierujemy się posiadaną wiedzą, ale przede wszystkim wyszukiwaniem rozwiązań, które z pewnością okażą się najkorzystniejszym rozwiązaniem dla danego Klienta. 

Zapewniamy usługi stacjonarnie jak i zdalnie. Nie musisz wychodzić z domu i tracić czasu na dostarczanie osobiste dokumentów swojej firmy do biura księgowego. Zaletą koszystania z usług biura w formie online jest wygoda, ponieważ wymagane dokumenty przesyłasz za pomocą poczty elektronicznej. 

Pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej

Pomagamy załatwić wszystkie niezbędne formalności od początku do osiągnięcia efektu finalnego.
Nasze Biuro Rachunkowe udziela wszelkiej pomocy przy załatwianiu formalności związanych z założeniem własnej działalności gospodarczej. Może to być zarówno działalność jednoosobowa jak i też spółka prawa handlowego. Poprowadzimy Państwa przez cały proces związany z zarejestrowaniem firmy.

Rejestracja spółki z o.o. przez internet (S24)

Reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

Prowadzenie księgowości

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie różnorodnych form księgowości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

 • Pełna księgowość:
  • Księgi handlowe
 • Uproszczona księgowość:
  • Księga przychodów i rozchodów (KPiR)
  • Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
  • Karta podatkowa

Rozliczenia kadrowo-połacowe:

 • Obsługa spraw kadrowych
 • Prowadzenie spraw płacowych
 • Dokumentacja zgłoszeniowa oraz rozliczeniowa z ZUS

Rozliczenia PIT

Pomagamy w wypełnieniu i złożeniu w Urzędzie Skarbowym wszelkich deklaracji podatkowych PIT dla osób fizycznych. Nasze usługi charakteryzują profesjonalizm oraz zorientowanie na Klienta i jego potrzeby. Zajmujemy się sporządzaniem rozliczeń rocznych PIT drogą elektroniczną. Wystarczy, że na nasz adres wyślą Państwo zeskanowane dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Przejrzymy papiery, aby upewnić się, że wszystko w nich jest prawidłowe odnotowane. Następnie przygotujemy dla Państwa rozliczenie roczne. Gotowe rozliczenie podatkowe wysyłamy na e-mail. Jeżeli wyrażają Państwo taką potrzebę, możemy wysłać rozliczenie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego.

Wysyłanie plików JPK

Od stycznia 2018 roku każdy przedsiębiorca będący czynnym podatnikiem VAT (niezależnie czy jest to jednoosoba działalność gospodarcza - mikrofirma czy mały, średni czy duży podmiot) musi wysyłać co miesiąc JPK_VAT.

Doradztwo i inne usługi świadczone na życzenie klienta

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik

Kontakt z nami

Stryszawa 712 A, 34-205 Stryszawa

ul. A.Mickiewicza 46, 34-200 Sucha Beskidzka

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

 9:00-17:00

  883-875-167

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wojcik -
Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© wszystkie prawa zastrzeżone