Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

W swojej pracy zawsze kierujemy się posiadaną wiedzą, ale przede wszystkim wyszukiwaniem rozwiązań, które z pewnością okażą się najkorzystniejszym rozwiązaniem dla danego Klienta. 

Zapewniamy usługi stacjonarnie jak i zdalnie. Nie musisz wychodzić z domu i tracić czasu na dostarczanie osobiste dokumentów swojej firmy do biura księgowego. Zaletą koszystania z usług biura w formie online jest wygoda, ponieważ wymagane dokumenty przesyłasz za pomocą poczty elektronicznej. 

Pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej

Pomagamy załatwić wszystkie niezbędne formalności od początku do osiągnięcia efektu finalnego.
Nasze Biuro Rachunkowe udziela wszelkiej pomocy przy załatwianiu formalności związanych z założeniem własnej działalności gospodarczej. Może to być zarówno działalność jednoosobowa jak i też spółka prawa handlowego. Poprowadzimy Państwa przez cały proces związany z zarejestrowaniem firmy.

Rejestracja spółki z o.o. przez internet (S24)

Reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

Prowadzenie księgowości

Rozliczenia kadrowo-płacowe:

Rozliczenia PIT

Pomagamy w wypełnieniu i złożeniu w Urzędzie Skarbowym wszelkich deklaracji podatkowych PIT dla osób fizycznych. Nasze usługi charakteryzują profesjonalizm oraz zorientowanie na Klienta i jego potrzeby. Zajmujemy się sporządzaniem rozliczeń rocznych PIT drogą elektroniczną. Wystarczy, że na nasz adres wyślą Państwo zeskanowane dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Przejrzymy papiery, aby upewnić się, że wszystko w nich jest prawidłowe odnotowane. Następnie przygotujemy dla Państwa rozliczenie roczne. Gotowe rozliczenie podatkowe wysyłamy na e-mail. Jeżeli wyrażają Państwo taką potrzebę, możemy wysłać rozliczenie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego.

Wysyłanie plików JPK

Doradztwo i inne usługi świadczone na życzenie klienta

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik

Kontakt z nami

Stryszawa 712 A, 34-205 Stryszawa

ul. A.Mickiewicza 46, 34-200 Sucha Beskidzka

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

 9:00-17:00

  883-875-167

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wojcik -
Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© wszystkie prawa zastrzeżone