Jesteś tutaj: Oferta Prowadzenie księgowości

Prowadzenie księgowości

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie różnorodnych form księgowości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

  • Pełna księgowość:
    • Księgi handlowe
  • Uproszczona księgowość:
    • Księga przychodów i rozchodów (KPiR)
    • Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
    • Karta podatkowa

Jako biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem naszym Klientom możemy zaoferować szereg usług związanych na przykład z kompleksowym prowadzeniem księgowości dla firm. Prowadzenie księgowości kierujemy do firm z różnych branż i o różnej wielkości. Oferowane przez nas usługi rachunkowe zawsze staramy się dostosować do potrzeb i wymagań naszych Klientów, aby Ci byli w pełni zadowoleni. Nasze podejście do wykonywania poszczególnych czynności w ramach naszych usług opiera się na profesjonalizmie, zaangażowaniu i elastyczności. To dlatego nasi Klienci niezwykle cenią sobie współpracę z nami.

Profesjonalne prowadzenie księgowości

Doskonale wiemy, że nie każda firma ma w swoich szeregach specjalistów z dziedzin rachunkowości. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy zlecenie tego typu czynności firmie zewnętrznej. Kimś takim jesteśmy właśnie my. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw potrzebujących profesjonalnego prowadzenia księgowości zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi aktualnie przepisami, a także standardami rachunkowości. Nasze usługi stanowią kompleksowe wsparcie w zakresie między innymi księgowości, podatków oraz płac, a także ubezpieczeń społecznych.

Nowoczesne podejście do tematu rachunkowości

Nasze przedsiębiorstwo zawsze ceniło sobie profesjonalne, ale i nowoczesne podejście do tematu rachunkowości. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy bowiem najnowsze, innowacyjne narzędzia oraz oprogramowania, które znacznie ułatwiają nam wykonywanie naszych usług w sposób szybszy i efektywniejszy. Sprawne przetwarzanie danych oraz transparentność wszelkich procesów księgowych to aspekty, które bardzo podobają się naszym Klientom z różnych branż. Na tak efektywną pracę wpływa także skład naszego zespołu — ten składa się w doświadczonych i wykwalifikowanych osób, które stale się doszkalają, dzięki czemu ciągle zmieniający się świat podatków i rozliczeń nie ma przed nimi tajemnic.

Kompleksowe wsparcie dla firmy

Najistotniejszą kwestią dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. To dla nich staramy się, aby nasze usługi były jak najbardziej kompleksowe. Do każdego z Klientów podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny, dostosowując swoje narzędzia i metody do konkretnej sytuacji czy wymagań.

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik

Kontakt z nami

Stryszawa 712 A, 34-205 Stryszawa

ul. A.Mickiewicza 46, 34-200 Sucha Beskidzka

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

 9:00-17:00

  883-875-167

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wojcik -
Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© wszystkie prawa zastrzeżone