Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Biuro księgowe

Nasze biuro zostało założone by zapewniać klientowi kompleksową i rzetelną obsługę finansowo-księgową. Celem naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów na każdym etapie współpracy. Zapewniamy klientom atrakcyjne ceny oraz profesjonalną i uprzejmą obsługę.

Wymagania, jakie stawiamy naszym pracownikom to: posiadanie wyższego wykształcenia magisterskiego o specjalizacji rachunkowości, a także wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze małych i średnich firm. Chętnie załatwiamy wszelkie formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności gospodarczej. Bez wahania pomagamy również klientom indywidualnym. Przy czym obok doradztwa oferujemy także pomoc w zakresie przygotowania rocznych deklaracji podatkowych (PIT'ów).

Korzystamy z najnowszych programów i najlepszego sprzętu, aby Nasi klienci czuli się komfortowo. Oferujemy profesjonalne podejście do spraw finansowych naszych klientów. Do każdego zadania przygotowujemy się rzetelnie i indywidualnie, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy. Usatysfakcjonowany klient jest sensem naszego istnienia. Co więcej, jesteśmy otwarci na negocjacje cen. Naszym dodatkowym atutem jest dojazd do klienta, przez co współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny Wam czas.

Oferujemy również założenie firmy przez Internet.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik

Kontakt z nami

Stryszawa 712 A, 34-205 Stryszawa

ul. A.Mickiewicza 46, 34-200 Sucha Beskidzka

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

 9:00-17:00

  883-875-167

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wojcik -
Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© wszystkie prawa zastrzeżone