Jesteś tutaj: Oferta JPK VAT

JPK VAT

Od stycznia 2018 roku każdy przedsiębiorca będący czynnym podatnikiem VAT (niezależnie czy jest to jednoosoba działalność gospodarcza - mikrofirma czy mały, średni czy duży podmiot) musi wysyłać co miesiąc JPK_VAT.

Dbamy o to, aby dzięki usługom w naszym biurze rachunkowym przekazywanie dokumentów urzędowych oraz załatwianie spraw finansowych było dla Ciebie bardziej intuicyjne i bezproblemowe. Właśnie dlatego oferujemy możliwość wysyłania Jednolitych Plików Kontrolnych. To usługa skierowana do przedsiębiorców, będących czynnymi podatnikami VAT i posiadającymi własną działalność gospodarczą - jednoosobową, a także małe lub średnie firmy. Dzięki naszej pomocy nie ominiesz terminu dostarczenia dokumentu!

Czym właściwie jest JPK_VAT? To system, dzięki któremu polskie urzędy otrzymują ustandaryzowane dokumenty. Jest zbiorem danych o rozliczających się przedsiębiorcach, który generuje się za pomocą systemów informatycznych. Jednolity Plik Kontrolny powinien przedstawiać informacje o miesięcznej działalności właściciela firmy dotyczące ewidencji zakupu i sprzedaży. Wobec tego JPK_VAT nie wysyłają tylko Ci przedsiębiorcy, którzy zostali zwolnieni z podatku od towarów i usług.

Nasze biuro rachunkowe zajmie się wysyłaniem takiego dokumentu w każdym miesiącu rozliczeniowym, uzupełniając je o wszystkie dane identyfikacji podatkowej oraz informacje finansowe.

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wójcik

Kontakt z nami

Stryszawa 712 A, 34-205 Stryszawa

ul. A.Mickiewicza 46, 34-200 Sucha Beskidzka

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

 9:00-17:00

  883-875-167

E-Tax Optimal Biuro Rachunkowe Iwona Wojcik -
Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

© wszystkie prawa zastrzeżone