Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

 

W swojej pracy zawsze kierujemy się posiadaną wiedzą, ale przede wszystkim wyszukiwaniem rozwiązań, które z pewnością okażą się najkorzystniejszym rozwiązaniem dla danego Klienta.
 
Pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej
Pomagamy załatwić wszystkie niezbędne formalności od początku do osiągnięcia efektu finalnego.
Nasze Biuro Rachunkowe udziela wszelkiej pomocy przy załatwianiu formalności związanych z założeniem własnej działalności gospodarczej. Może to być zarówno działalność jednoosobowa jak i też spółka prawa handlowego. Poprowadzimy Państwa przez cały proces związany z zarejestrowaniem firmy.

Reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em.


Prowadzenie księgowości
Nasze Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie różnorodnych form księgowości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

  • Pełna księgowość:

Księgi handlowe

  • Uproszczona księgowość:

Księga przychodów i rozchodów (KPiR)

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Karta podatkowa

 

Rozliczenia kadrowo-płacowe:

Obsługa spraw kadrowych

Prowadzenie spraw płacowych

Dokumentacja zgłoszeniowa oraz rozliczeniowa z ZUS

 

Rozliczenia PIT
Pomagamy w wypełnieniu i złożeniu w Urzędzie Skarbowym wszelkich deklaracji podatkowych PIT dla osób fizycznych. Nasze usługi charakteryzują profesjonalizm oraz zorientowanie na Klienta i jego potrzeby. Zajmujemy się sporządzaniem rozliczeń rocznych PIT drogą elektroniczną. Wystarczy, że na nasz adres wyślą Państwo zeskanowane dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Przejrzymy papiery, aby upewnić się, że wszystko w nich jest prawidłowe odnotowane. Następnie przygotujemy dla Państwa rozliczenie roczne. Gotowe rozliczenie podatkowe wysyłamy na e-mail. Jeżeli wyrażają Państwo taką potrzebę, możemy wysłać rozliczenie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego.

Wysyłanie plików JPK

 Od stycznia 2018 roku każdy przedsiębiorca będący czynnym podatnikiem VAT (niezależnie czy jest to jednoosoba działalność gospodarcza - mikrofirma czy mały, średni czy duży podmiot) będzie musiał wysyłać co miesiąc JPK_VAT.

Doradztwo i inne usługi świadczone na życzenie klienta

 

Posiadamy wygodny i przyjazny system księgowości ONLINE  - bezpłatny dostęp do systemu 24/7

  •  wystawianie faktur
  • podgląd wszystkich transakcji
  • gotowe raporty finansowe

 

W ramach usług zapewniamy dostęp do jednego z najnowocześniejszych i najlepiej przyjmowanych przez przedsiębiorców systemów księgowych online. Dzięki niemu kontrolujesz stan rachunkowo-księgowy Twojej firmy niemal z każdego miejsca na świecie – wystarczy mieć dostęp do komputera z przeglądarką i internetem.

WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI, JAKIE OFERUJE NASZ SYSTEM KSIEGOWOŚCI ONLINE, BY JESZCZE SKUTECZNIEJ PROWADZIĆ I ROZWIJAĆ WŁASNY BIZNES